Collection: Choose Your Produce

We know you value freshness and choice when it comes to your food. That's why you choose what's in each of your share boxes, and we harvest most of your produce just a day or two before you get it. You can taste the difference!

We gladly accept payment plans or SNAP for any of our vegetable shares!

6 products
  • Flower share
    Flower share
    Regular price
    From $70 to $300
    Sale price
    $70
    Unit price
    per 
  • Seasonal Salads
    Seasonal Salads
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $120
    Unit price
    per 
  • Scholarship Donation
    Scholarship Donation
    Regular price
    From $1 to $100
    Sale price
    $1
    Unit price
    per 
  • Summer/Fall Share
    Summer/Fall Share
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $550
    Unit price
    per 
  • Fill Your Cellar
    Fill Your Cellar
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $300
    Unit price
    per 
  • Winter Share
    Winter Share
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $425
    Unit price
    per